پیش از ظهر امروز مقدمی کیا مدیر کل تامین اجتماعی استان آذربایجان غربی با حضور در محل فرمانداری با شاهین علیزاده دیدار و در خصوص مسائل فی ما بین تامین اجتماعی استان و شهرستان گفتگو کردند . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این دیدار ضمن ابراز رضایت از عملکرد سازمان تامین اجتماعی در شهرستان گفت : حضور کارکنان و مسئولینی دلسوز و متعهد در حوزه خدمتگزاری موجب دلگرمی و رضایت مردم خواهد بود .

وی با اشاره به ظرفیت های منطقه آزاد و توسعه صنایع در این شهرستان گفت : با گسترش صنایع و توسعه منطقه آزاد ماکو وظایف سازمان تامین اجتماعی در این منطقه بیش از گذشته به چشم خواهد آمد و توسعه شعب اقماری و کارگزاری های رسمی باید در دستور کار قرار بگیرد . 

مقدمی کیا مدیر کل تامین اجتماعی استان آذربایجان غربی هم در این دیدار ضمن بیان گسترگی فعالیت ها و تنوع بیمه‌ای سازمان به ارائه آمار و ارقام عملکرد این سازمان در استان در خصوص تعهدات کوتاه مدت و بلند مدت و ... پرداخت.

وی با اشاره به اقدامات سازمان تامین اجتماعی در خصوص توسعه خدمات غیرحضوری این سازمان در زمینه دولت الکترونیک و خدمات جدید اظهار داشت: گسترش خدمات الکترونیک از جمله ارسال اینترنتی لیست و پرداخت حق بیمه ، دریافت اینترنتی فیش توسط کارفرمایان، ابلاغ الکترونیکی بدهی به کارفرمایان، صرفه جویی قابل توجهی در هزینه و زمان مخاطبان به دنبال دارد.

مدیر کل تامین اجتماعی از واگذاری امتیاز کارگزاری رسمی  در این شهرستان خبر داد و افزود : بمنظور رفاه حال شهروندان و بیمه شدگان این سازمان و همچنین صرفه جویی در زمان و ارائه خدمات شعبه اقماری در شهر مرزی بازرگان افتتاح خواهد شد که نیازمند همکاری مسئولین و شورای اسلامی شهر با تامین اجتماعی است . 


با ما در پایم رسان سروش همراه باشید : 
@farmandari_maku