پیش از ظهر امروز جلسه بررسی مسائل و مشکلات تسهیلات طرحهای اشتغالزایی فراگیر و روستایی به ریاست فرماندار و با حضور معاون دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری ، روسای بانکهای عامل و تعدادی از صاحبان طرحهای اشتغالزایی در محل فرمانداری ماکو برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این جلسه با تقدیر از دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل در حمایت از طرحهای اشتغالزایی و همچنین جذب و اعطای تسهیلات بانکی گفت : دولت تدبیر و امید در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال ، حمایت از طرحهای اشتغالزایی را در دستور کار خود قرار داده است و در این راستا تسهیلات با نرخ پائین را به متقاضیان اعطا می کند . 

وی با تاکید بر لزوم اهتمام جدی بانکهای عامل در جذب و اعطای تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان افزود : حمایت از سرمایه گذاری و طرحهای اشتغالزایی یک تکلیف و وظیفه قانونی است و با عمل به این امر مهم می تواند گام اساسی در رفع بیکاری جوانان برداشت . 

فرماندار ماکو با اشاره اینکه تاکنون بیش از 200 طرح اشتغالزایی به بانکهای عامل ارسال شده است خاطر نشان ساخت : اکنون 61 درصد اعتبارات جذب شده است و این درحالی است که برخی شهرستان ها عملکرد بهتری داشته و توانسته اند اعتبارات بیشتری را جذب نمایند . 

مسعود حاجی علیلو معاون دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری نیز در این جلسه با تاکید بر تسریع در روند بررسی و تصویب طرح های اشتغالزایی در شهرستان ماکو گفت : جذب و اعطای تسهیلات اشتغالزایی در استان و کشور یک رقابت است و با توجه به طرحهای مصوب موجود بانکهای عامل باید در پرداخت ها اهتمام جدی داشته باشند . 

در ادامه این جلسه روسای بانکهای عامل و صاحبان طرح های اشتغالزایی مسائل و مشکلات پیش روی اعطای تسهیلات به متقاضیان را بیان نمودند .


با ما در پیام رسان سروش همراه باشید : 
@farmandari_maku