صبح امروز دوازدهمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ماکو ، به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ف شاهین علیزاده در این جلسه با تقدیر از اقدامات ستاد تنظیم بازار گفت : وضعیت کنونی کشور باعث شده است تا وظیفه این ستاد بیش از گذشته در جامعه ملموس و انتظارات از ان بالا باشد .

فرماندار ماکو با اشاره به اینکه به لحاظ محدودیت ها ، برخی اقلام مورد نیاز کشور از طریق واردات تامین می شود اظهار داشت : مشوق های منطقه آزاد ظرفیت بسیار مناسبی برای تامین اقلام مورد نیاز کشور است . 

وی با بیان اینکه مسئولین عالی رتبه نظام نیز در تلاشند تا با برنامه ریزی و هماهنگی شرایط خوب و مطلوبی را برای شهروندان فراهم آورند افزود : دست یابی به اهداف مورد نظر و حفظ آنها نیازمند همت ، تعامل و همکاری تمامی بخش ها از جمله مردم با مسئولین است و امید است بتوانیم با سرلوحه قرار دادن آن به شرایط مورد نظر دست یابیم .

علیزاده در خصوص مشکل کمبود لاستیک کامیون های ترانزیتی نیز گفت : با تمهیدات اندیشیده شده در آینده نزدیک این مشکل نیز بطور کامل در کشور حل خواهد شد . 

در ادامه این جلسه اعضای ستاد تنظیم بازار نکته نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون نظارت بر میزان موجودی اقلام اساسی در فروشگاهها و قیمت عرضه آنها ارائه دادند . 

با ما در پیام رسان سروش همراه باشید : 
@farmandari_maku