پیش از ظهر امروز دکتر سعید رهبر سوره مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی بهمراه معاونین ، رئیس شعبه و اعضای شورای اجرایی با حضور در محل فرمانداری ، با شاهین علیزاده فرماندار شهرستان ماکو دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این دیدار با قدردانی از زحمات و خدمات خداپسندانه جمعیت هلال احمر گفت : بزرگترین سرمایه هلال احمر ، احترام و اطمینانی است که مردم به این سازمان داشته و دارند .

فرماندار شهرستان ماکو با اشاره به خدمات خالصانه ، ایثارگرانه و داوطلبانه اعضای هلال احمر، در حوزه امداد ونجات و یاری رساندن به آسیب دیدگان در زمان حوادث گفت : جمعیت هلال احمر علاوه بر ایفای نقش خود به عنوان عضو شورای مدیریت بحران شهرستان و برخورداری از آمادگی کامل برای مقابله با حوادث و سوانح طبیعی، در کلیه ی برنامه های فرهنگی و اجتماعی نیز به عنوان یک بازوی قوی با دستگاههای اجرایی همکاری و آنها را همراهی می نماید .

دکتر سعید رهبر سوره مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی هم در این دیدار با ارائه گزارشی از برنامه های این جمعیت برای سالجاری گفت : منطقه آزاد ماکو ظرفیت بسیار مناسبی برای اجرای برنامه ها ، رشد و توسعه جمعیت هلال احمر در زمینه های مختلف است و تاکنون نیز تجربیات خوبی بدست آورده ایم .

وی افزود : با توجه به امتیازات منطقه آزاد ماکو ، موافقت های اولیه با شرکت پخش سها هلال ، تامین کننده داروهای خاص ، شیمی درمانی ، یارانه ای و تجهیزات پزشکی جهت استقرار و تولید در این منطقه اخذ شده است و تلاش خواهیم کرد در آینده نزدیک این اتفاق مبارک در این شهرستان رخ دهد .