پیش از ظهر امروز هشتمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ماکو به ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، خانم قربانی در این جلسه با تقدیر از تلاش ها و اقدامات اعضای ستاد تنظیم بازار در رصد و کنترل قیمت های بازار گفت : کنترل و رصد روزانه قیمت ها و موجودی کالاهای اساسی در بازار باید با جدیت دنبال شود .

وی با اشاره به ظرفیت های مردمی و همکاری شهروندان با اداره صنعت ، معدن و تجارت افزود : همه ی ما در خصوص ایجاد ثبات و آرامش در بازار مسئولیت داریم و سامانه 124 ظرفیت بسیار مناسبی برای شناسایی و برخورد با متخلفان و احتکار کنندگان کالای های اساسی و مورد نیاز مردم است .

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار با تاکید بر استمرار و تشدید بازرسی از واحد های صنفی گفت : استفاده از ظرفیت ادارات و سازمان ها و همچنین بکارگیری بازرسان افتخاری می تواند در مدیریت عرضه و تقاضای بازار موثمر ثمر باشد .

در ادامه این جلسه کاظمی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ماکو و دبیر ستاد گزارشی از اقدامات صورت گرفته طی هفته گذشته را ارائه و مسئولین حاضر نیز نکته نظرات و پیشنهادت خود را در این خصوص مطرح نمودند .