جواد زاهدی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با حضور در محل دفتر فرماندار ماکو در خصوص مسائل و مشکلات این مرکز با وی دیدار و گفتگو کرد . 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این دیدار با تقدیر از برنامه های فرهنگی و آموزشی کانون در راستای رشد و توسعه فکری کودکان و نوجوانان گفت : بهره گیری کانون از مربیان مجرب و امکانات نوین آموزشی می تواند به سرعت رشد و شکوفایی استعداد اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بیفزاید . 
وی با بیان اینکه انجام فعالیت های فکری منجر به آموزش مهارتهای زندگی در کودکان و نوجوانان می شود ، افزود : نسل امروز باید در مسیر درست حرکت کند و برای این لازم است با حساسیت مسائل آنها را دنبال کنیم و مکان هایی مثل کانون موجب بروز استعدادهای انها خواهد شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از دغدغه و توجه فرماندار ماکو به حوزه کودک و نوجوان گفت : والدین باید در کنار تحصیل به انجام فعالیت های ورزشی ، فرهنگی و فکری توسط فرزندانشان نیز توجه نمایند . 
وی با اشاره به برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان گفت : ایجاد موزه کودک و مرکز نجوم در مرکز استان و احداث ساختمان جدید در ماکو با تجهیزات نوین را از جمله برنامه های پیش روی این مرکز عنوان نمود که در صورت حمایت مسئولین استانی و شهرستانی عملیات اجرایی آن در آینده نزدیک آغاز خواهد شد .