صبح امروز با حضور محمد اقوامی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در محل دفتر فرماندار ماکو ، با تجلیل از زحمات جعفر نوری ، روح اله امیر تیموری بعنوان رئیس جدید تعزیرات حکومتی این شهرستان معرفی شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، شاهین علیزاده در این مراسم با تقدیر از زحمات و تلاش های جعفر نوری و مجموعه تعزیزات حکومتی گفت : با حضور ایشان در شهرستان بخش مهمی از مسائل و مشکلات این حوزه حل شده بود که امید است ریاست جدید نیز با تلاش مضاعف ضمن ادامه دادن روند موجود و بررسی دقیق ، تعداد پرونده ها را به حداقل برساند .         

فرماندار ماکو با بیان اینکه تعزیزات حکومتی از جمله سازمان هایی است که ارتباط مستقیم و مستمر با مردم دارد افزود : مسئولین باید مردم داری را بعنوان یک اصل ، ملاک عمل کارهای خود قرار دهند تا در کنار عمل به وظایف سازمانی رضایتمندی عمومی را نیز در جامعه ایجاد نمایند .  

محمد اقوامی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان نیز در این جلسه گزارشی از فعالیت های انجام شده و پرونده های بررسی شده را اعلام نمود و اظهار داشت : همه ی ما در خصوص رونق اقتصادی مسئولیت داریم ولی عملکرد ما نباید باعث تضییع حقوق شهروندان شود .

وی رئیس جدید تعزیرات حکومتی را فردی پرتلاش و آگاه به مسائل معرفی و از تلاش های جعفر نوری تقدیر و تشکر نمود .

در پایان این دیدار  با تجلیل از زحمات جعفر نوری ، روح اله امیر تیموری بعنوان رئیس جدید تعزیرات حکومتی این شهرستان معرفی شد .