صبح امروز جلسه ستاد شهرستانی اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی شمال غرب به ریاست معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری ماکو برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسن محمدزاده در این جلسه با بیان اینکه اردوهای راهیان نور یک حرکت عظیم فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است گفت : احیا و زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه مهمتر از انتقال آن به نسل جوان است .

   وی افزود : علیرغم گذشت سالها از اتمام جنگ تحمیلی ، هنوز در این خطه از ایران اسلامی و جای جای کشور شاهد جانفشانی و شهادت حافظان نظم و امنیت هستیم و به همین منظور همه ی اقشار جامعه و مسئولین در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مسئولیت دارند .

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ماکو با ابراز خرسندی از میزبانی شهرستان از کاروانهای راهیان نور گفت : مناطق عملیاتی منطقه بورالان ظرفیت بسیار مناسبی برای میزبانی از کاروانهای راهیان نور است و حتی میتوان از اردوهای کشوری نیز میزبانی کرد .

سرهنگ عطاری معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو هم در این جلسه گفت : در این مرحله از اعزام کاروان راهیان نور ، میزبان 600 نفر از برادران و خواهران در منطقه عملیاتی بورالان خواهیم بود تا این عزیزان از نزدیک با رشادتها و جانفشانی های مرزبانان در این خطه از میهن اسلامی آشنا شوند .  

وی افزود : کاروان های راهیان نور در 6 و 7 شهریور ماه در قالب 15 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد .