حسن محمدزاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ماکو در جلسه کمیته تخصصی برنامه ریزی اوقات فراغت بر لزوم استفاده از ظرفیت مرکز آموزش فنی و حرفه ای و مراکز تحت نظارت آن بمنظور پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان تاکید نمود .   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ماکو ، حسن محمدزاده در این جلسه با اشاره به رشته های ورزشی و حرفه آموزی مختلف بمنظور پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان گفت : ظرفیت های موجود باید اطلاع رسانی شوند تا خانواده ها بتوانند به راحتی تصمیم بگیرند .

وی با تاکید بر لزوم نظارت بر فعالیت پایگاه های اوقات فراغت افزود : برنامه ریزی ها باید به نحوی باشد که والدین هیچگونه دغدغه ای برای حضور فرزندان خود در مراکز و پایگاههای اوقات فراغت نداشته باشند .

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار با بیان اینکه  مرکز آموزش فنی و حرفه ای و مراکز تحت نظارت آن ظرفیت بسیار مناسبی برای پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان است افزود : حرفه آموزی در رشته های مختلف فنی می تواند پشتوانه خوبی را برای جوانان و نوجوانان در آینده ایجاد کند .  

محمدزاده از مسئولین ادارات و نهاد های حاضر در جلسه خواست با بررسی برنامه های اجرا شده در سال های گذشته ضمن اصلاح فرایند ها در نحوه برگزاری برنامه ها نیز دقت نظر داشته باشند .

در ادامه این جلسه اعضای حاظر به بیان اقدامات انجام شده توسط دستگاه متبوع خود پرداخته و پیشنهادات را پیرامون ساماندهی اوقات فراغت نوجوانان ، جوانان و عموم مردم در ایام تابستان ارائه نمودند .