loader
يکشنبه 01 مهر 1397

نمایش محتوا

پیام قدردانی فرماندار شهرستان ماکو از حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

تاریخ: جمعه 18 خرداد 97 ساعت: 15:03:26 تعدا بازدید: 153
پیام قدردانی فرماندار شهرستان ماکو از حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش پایگاه اطلاع رستنی فرمانداری شهرستان ماکو ; " شاهین علیزاده "  با صدور پیامی ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم شهرستان ماکو در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: یکبار دیگر شاهد خلق حماسه ای غرور آفرین از سوی مردم مومن و روزه دار بودیم که ثابت کردند که با آگاهی و بصیرتی ستودنی در مسیر دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین پایدار و استوار هستند.
 در متن این پیام آمده است :
بسمه تعالی
روز قدس یکی از یادگارهای حضرت امام راحل و ایام الهی است که تمامی ملت‌های جهان به دور از سیاست‌هایی که برخی دولت‌ها دنبال می‌کنند دور هم جمع می‌شوند و راهپیمایی می‌کنند تا نسبت به آن چیزی که مساله همه مسلمانان است آزادی قدس شریف را فریاد زنند.
یکبار دیگر مردم شهید پرور شهرستان ماکو با اقتداء به فرمان ولی امر خود، و با حضور گسترده خویش در تظاهرات روز قدس نشان دادند که سرزمین قدس شریف نه در محدوده کوچک جغرافیایی آن، بلکه در وسعت قلبهای تمام مسلمان جای دارد و به تمام آنهایی که در سایه زور و زر خواهان نابودی تمام اندیشه و باورهای صلح طلبانه هستند ثابت کرده اند که همواره حامی و دلسوز مردم آزادیخواه و مظلوم فلسطین و همه مسلمانان جهان هستند.
مردم مومن و انقلابی شهرستان ماکو و ایران اسلامی همه ساله به شکرانه ی نعمت الهی و توفیق حضور با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، عشق خود را به انقلاب اسلامی به نمایش میگذارند و پاسخی دندان شکن به هجمه های دشمنان کوردل ،مخصوصا آمریکا و صهیونیست می دهند.
به یقین اجتماع بزرگ و با عظمت مردم شریف شهرستان ماکو همگام با ملت عزیز ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس بر همگان ثابت کرد که ملت شریف ایران همچنان پشتیبان ولایت فقیه بوده و خواهند بود.
مردان و زنان روزه‌دار در این راهپیمایی حماسی، شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و ندای آزادی و رهایی بیت‌المقدس به عنوان اولین قبله مسلمین جهان و قلب تپنده جهان اسلام را سر دادند و تعلق قدس شریف به جهان اسلام را با بانگ رسای تکبیرهای خود به گوش جهانیان رساندند.
همواره نظام‌ های مردمی و به‌ ویژه جمهوری اسلامی ایران بزرگترین پشتوانه ‌شان مردم است و بدون شک و با توجه به حوادث تروریستی اخیر که منجر به شهادت تعدادی از هموطنان عزیزمان شد این حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس پشتوانه محکمی برای نیروهای نظامی ، انتظامی ،امنیتی و دولتمردان کشورمان است و ان شاء الله که این حضور و بیداری زمینه خروش جهانی انسانهای آزاده برای رهایی قدس شریف از چنگال غاصبان صهیونیست گردد.
 
شاهین علیزاده
فرماندار شهرستان ماکو


  نظرات

نظری وجود ندارد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به فرمانداری ماکو می باشد .